Şirket Profili

Şirket Profili

Rusya’da Moskova, İngiltere’de Londra, Türkiye’de Antalya merkezli faaliyet gösteren Mir Lite Elektrik Elektroteknik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, LED aydınlatma sistemleri ithalatçısı ve distribütörü olan uluslararası bir firmadır. Şirketimiz, Türkiye’nin aydınlatma sektöründeki zorlu rekabet şartlarına karşın; dünyada kazandığı hizmet deneyimi ile gelişmekte olan LED teknolojisini, kaliteli ve uygun fiyata iş dünyasına sunmayı hedeflemektedir. Bu bağlamda, yüksek performanslı LED lambalar ve armatürler, rakiplerine oranla daha uygun fiyatlara, üstün hizmet kalitesi anlayışı ve şirketlere özel tekliflerle toptan olarak müşterilerimize sunulmaktadır.

Mir Lite LED aydınlatma ürünlerini diğerlerinden ayıran, yalnızca kalitesi ve uygun ödeme koşulları değil; aynı zamanda geniş ürün yelpazesi, ihtiyaca uygun ürün temini, satış sonrası garanti koşulları ve ürünlerimizin teknik özellikleridir. Tüm Mir Lite lambaları alüminyum levha ısı emici ve sabit akım (IC) sürücü ile üretilmektedir. Pazardaki diğer yerel ledlerin ömrü 15.000 ila 25.000 saat arasındayken, Mir Lite LED lambalarının ömrü bu sebepten ötürü 30.000 saattir.

Şu an LED lamba üreticileri 2 çeşit LED sürücüsü kullanmaktadır:

1) RC sürücüsü (Direnç-Kondansatör devre sürücüsü)

2) Sabit akım IC sürücüsü (IC entegre devre anlamına gelir).

RC, daha ucuz bir LED sürücüsüdür; zaman gerilimi artarken, akim da artar. Artan ısınma LED kurulumuna zarar verir ve aşırı olduğu zaman, LED lambalar kolayca bozulur.

IC sabit akım LED sürücüsü ise belli bir stabil akım birimi ile IC devresi kullanmaktadır. Bu şekilde LED lambalar sorunsuz çalışır. Bazı üreticilerin IC sürücüleri kullanmamasının nedeni, IC devre maliyetinin RC maliyetinden daha yüksek olmasıdır. Mir Lite, IC sürücüsü ile LED lambaların sorunsuz kullanımını taahhüt etmektedir.

Sektörün parlayan yıldızı olmayı hedefleyen Mir Lite, müşterilerini bugün değil yarın da yanında bulabilmek ve kaliteli işlerle adını duyurmak üzere çıktığı bu zorlu yolda, müşteri memnuniyetinin kattığı saygınlıkla sektöre imzasını atmayı amaçlamaktadır.